Відгуки

Тамара, сину 4 роки
5/05/2023

Дякуємо LeapKids за те, що ви є та за щастя, яке даєте нашим дітям! 

Аліна, сину 4 роки
8/03/2023

Чудові та добрі вихователі наших улюблених діток! ☺️ Ви, як ніхто інший, гідні самих щирих, сердечних привітань в Міжнародний жіночий день.
Ваша турбота, ваше душевне тепло допомагають нашим малюкам гармонійно рости і розвиватися. Завдяки вам ми можемо виконувати свою роботу, знаючи, що дітки в безпеці і завжди під надійним наглядом, що кожний з них отримує потрібну йому увагу. Ми ще раз вітаємо вас і висловлюємо свою вдячність.

Подяка голови комісії з реорганізації заступник головного лікаря з медичної частини – Кізіцька Наталія Михайлівна
30/12/2022

ЩИРО ВДЯЧНІ ЗА НАДАНУ БЛАГОДІЙНУ ДОПОМОГУ В РОЗМІРІ 6 500 ГРН. НАШИМ ВИХОВАНЦЯМ КЗ КОР “СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ОБЛАСНОГО БУДИНКУ ДИТИНИ М. БІЛА ЦЕРКВА” ВІТАЄМО ВАС З ПРИЙДЕШНІМИ НОВОРІЧНИМИ ТА РІЗДВЯНИМИ СВЯТАМИ! МИРУ ТА ПЕРЕМОГИ УКРАЇНІ В 2023 РОЦІ!!!

Ірина, доньці 4 роки
14/03/2019

Сад – детская сказка! Мы ни разу не пожалели. что отдали дочку в Липкидс. Вовлеченные педагоги, вкусная, разнообразная еда, интересные мероприятия для деток, развивающие кружки. Бывает, что в группе кто-то ударил или укусил другого, не без этого, как в любом детском коллективе, но в целом все настроены на решение любых ситуаций. 

Михайло, синові 6 років
19/10/2018

Что мне особенно нравится в Липкидс – это возможность задать вопрос непосредственно диретору, Хонорате, и как правило, она отвечает быстро и прямо. И если есть проблема, ее решают и пишут отчет. 

Естественно, плюс к этому, ребенок бежит вприпрыжку, ему все нравится, в группе эстетично красиво, уютно, вкусная еда, в стенах сада достаточно, как умственной, так и физической нагрузки – разнообразные занятия.

Оксана, донечці 3 роки
19/10/2018

Доброго дня! Хотіла сказати велике дякую вихователям нашої групи за терпимість та труд кожного дня. Як вони до кожного знаходять добре слово, як їм вдається згрупувати одночасно 10-15 дітей, маленьких, які ще так важко відриваються від мами, які плачуть та вередують час від часу. А потім передзвонюють і кажуть, ваша доня так гарно їла сьогодні, гарно грається. Це дуже важлива, тонка і тендітна, одночасно важка і щаслива праця. Дякую, LeapKids!

Наталія, доньці 5 років і синові 2 роки
19/10/2018

Когда мои дети в LeapKids – я спокойна ,что они в правильном месте, что их вкусно покормят, что с ними интересно позанимаются, что они в детском коллективе нашли себе друзей. С открытия ходил старший ребенок, за год администрация усовершенствовала все нюансы, приняла все наши замечания, и я спокойно отдала младшего в ясли.