Нашi переваги

Спираючись на найновітніші освітні методики, використовуючи лише найсучасніші матеріали і технології для обладнання, впроваджуючи європейський рівень організації, ми створюємо унікальний для України дошкільний заклад.

унiкальнiсть академii leap kids

Академія Щастя LeapKids – беззаперечний вибір дошкільного закладу для батьків, які шукають можливості розкрити потенціал своєї дитини. Ключова задача Академії – гармонійне виховання всебічно розвиненої особистості. Для цього в нас є все необхідне:

–  унікальна інфраструктура

– двомовний простір (українська-англійська) за підтримки програм та фахівців Британської Ради

– команда професіоналів з неперевершеним досвідом у вихованні дошкільнят

– команда досвідчених фахівців, які постійно підвищують свій професійний рівень та слідкують за останніми тенденціями

– тісна співпраця вихователів та вузьких спеціалістів, таких як психолог, логопед ,методист, що значно покращує ефективність роботи з дітками

– поєднання найкращих світових методик із розвитку

– застосування в конструкції будівлі та облаштуванні простору найновітніших біоекотехнологій

Нинішні дошкільнята вражають своєю безпосередністю та дорослими вміннями, глибиною сприйняття світу – це дійсно покоління Z. Тому виховання в Leapkids зосереджене довкола дитини та її гармонійного розвитку і вибудовується на основі партнерства між нею, батьками та вихователем.

Основа нашого підходу – непомітне навчання через ігрову діяльність. Дитина грає – але в той же час отримує освіту за такими напрямками:

 –  вивчення іноземних мов

 –  музичний розвиток

 –  моделювання та дизайн різноманітних предметів

 –   акторська майстерність та риторика

 –  хореографія, спортивні ігри та бойові мистецтва

 –  розвиток фонематичного слуху та корекція мовлення

Для батьків LeapKids – це впевненість у безпеці, гармонійному розвитку та позитивному настрої свого малюка. А для дитини – це ТЕРИТОРІЯ ЩАСЛИВОГО ДИТИНСТВА! Тож, завітайте до нас та переконайтеся на власні очі – команда LeapKids чекає на Вас!

 

МЕТОДИКИ

Головна парадигма виховання у LeapKids – непомітне навчання через ігрову діяльність.

Насправді, непомітне воно тільки для самої дитини. Малюк органічно пересувається між різними смисловими зонами розвитку впродовж дня, де відбувається його:

  • Фізичний розвиток
  • Розвиток мови
  • Художньо-естетичний розвиток
  • Розвиток мислення, уяви та пам’яті
  • Емоційний та соціальний розвиток
  • Екологічний розвиток
  • Пізнавальний розвиток

Тільки оптимальний баланс всіх цих напрямків дозволяє повністю розкрити весь потенціал дитини та підсилити його «слабкі сторони». Для кожної зони розвитку ми використовуємо найсучасніші світові методики – від загальновідомих, як Монтессорі і Доман до вузькопрофесійних – таких як методики Сузукі, Орфа та ін.

Навчання у LeapKids буде проходити двома мовами – половина дня українською, половина – англійською. Англійську мову діти вивчатимуть за програмами й методиками, які розробили спеціально запрошені викладачі Британської Ради. А саме – програма “Learning Time With Timmy”  www.britishcouncil.org.ua/en/english/courses-children/2-6.  Для гармонійного розвитку особистості малюків з дітьми та їх батьками працюють психологи.

 

 

ЕКОЗОНА

Принципи органічного простору, зв’язок із природою – ключ до збалансованого розвитку дитини дошкільного віку. Тому сад LeapKids побудований як єдина екозона.

Наприклад, вхідна зона створена з урахуванням «другого світла» – атріуму зі скляним дахом. Через нього діти постійно отримують промінчики сонця – комплекс гарного настрою і вітаміну Д. Наша особлива гордість – актовий зал. Висотою 6 метрів, використовуючи «друге світло» і архітектурні рішення, які покращують акустику – це справжня сцена для виступів наших маленьких талантів. У нашому хореографічному залі є сухий «кульковий» басейн та спеціальні стінки для маленьких «скалолазів».

І, звичайно ж, основа всього – 12 тематичних майданчиків для ігор й розвитку, які можуть змінюватися самими дітьми. Робота з водою, музичні інструменти на вулиці – це все і багато іншого чекає на Ваших непосид на території LeapKids.

 

БЕЗПЕКА

Найвищий рівень безпеки – ключова вимога LeapKids. Ми розуміємо, для батьків одним з ключових факторів при виборі дитячого навчального закладу є впевненість, що їхня дитина перебуває в абсолютній безпеці на території саду. Для цього ми розробили і впровадили багатоконтурну систему обмеження доступу та контролю.

Контроль включає обмеження доступу на територію саду і конкретних груп для всіх відвідувачів й співробітників за допомогою спеціальних карт, систему відеоспостереження з 165 камер, роботу повноцінного поста охорони.

Впроваджено найсучаснішу систему пожежної безпеки з використанням спринклерів, спеціальної системи гасіння в зоні кухні, пожежної сигналізації та інших елементів.

У повсякденному житті садочку ми обов’язково дотримуємось Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого Наказом Міністерства охорони здоров’я України 24.03.2016 №234.

Також в нас підписано Договір з санітарно-епідеміологічною службою про регулярне

 проведення аналізів якості води, повітря, вмісту пісочниць, вимірювання радіаційного та електромагнітного фону.

 

БІОЕКОТЕХНОЛОГІЇ

Здоров’я дитини – запорука її успішного навчання та соціалізації. Саме тому ми зробили ключовий акцент на використанні біоекотехнологій при будівництві саду і плануванні внутрішнього простору.

При будівництві були використані виключно екологічно чисті матеріали, натуральне дерево, клеї на водяній основі. Будівля обладнана сонячними батареями, за допомогою яких відбувається нагрів води і економія енергії. Завдяки системі «розумний будинок», ми можемо створювати в кожній групі дитсадка окрему кліматичну зону. В саду встановлена ​​система пасивного охолодження «холодна стеля».

Також ми використовуємо геотермальне тепло землі – на території саду є 43 свердловини, які сходяться в технічне приміщення будівлі. За допомогою цього тепла відбувається обігрів приміщення, що дозволяє дитсадку бути повністю автономним від енергомереж міста.

 

читати далi

Наша команда

Хонората Маслов

Керівник та ідейний натхненник проекту

Пані Тетяна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Пані Наталія

Вчитель - логопед

Пані Руслана

Старший методист

Пані Тетяна

Практичний психолог

умови вступу

1. Залишити заявку на сайті у розділі Записатись
2. Наш менеджер зв’язується з вами, призначає дату та час співбесіди з психологом.
3. Зустріч з дієтологом, заповнення анкети.
4. Зустріч з педіатром (при собі мати довідку про здоров’я дитини, форма 86).
5. Підготовка та підписання договору.
6. Знайомство з вихователями та дітьми вашої групи.