День відкритих дверей Leapkids

15 червня відбувся День відкритих дверей в дитячому садку нового формату – академія дошкільної освіти LeapKids, побудований на території ЖК «Новопечерські Липки».

Проект об’єднує нові методики розвитку і виховання дітей, команду прогресивних педагогів, а також біоекотехнологічні та енергоефективні рішення в будівництві та плануванні простору. У LeapKids враховують особливості розвитку сучасних дітей, які вражають своєю безпосередністю і дорослими вміннями, глибиною сприйняття світу. Тому одним з найважливіших принципів виховання є партнерство між дитиною, батьками і вихователем.

Команда LeapKids – вихователі, психологи, логопеди, дієтологи, які ініціюють власні проекти, самі вчаться і удосконалюються. Навчання в академії буде проходити на двох мовах – половина дня на українському, половина – на англійському. Англійська мова вивчатимуть за програмами і методиками, які розробили спеціально запрошені викладачі з Великобританії. Для гармонійного розвитку особистості малюків, з дітьми та їх батьками буде працювати психолог. Збалансований  фізичний розвиток і здоров’я дітей забезпечить спеціально розроблені меню для 5-ти разового харчування, включаючи безглютенову і вегетаріанську дієти. Після ретельного відбору продуктів і приготування на власній кухні кожен малюк буде отримувати в герметичному боксі індивідуально сформований набір страв, які відповідають санітарно-гігієнічним вимогам і краще задовольняють потреби дитячого організму.

LeapKids готовий прийняти 192 дитини у віці від 2 до 6 років. Зараз в дитячому саду проходять останні підготовчі роботи до офіційного відкриття 1 вересня цього року. Триває запис дітей на 2017-2018 навчальний рік.

назад