Дитячий садок LeapKids: правильне та збалансоване харчування дітей

Правильне збалансоване харчування для дітей дошкільного віку має бути організовано таким чином, аби забезпечити організм малюка всіма вітамінами та мінералами, що сприяють нормальному зросту та розвитку дитини.

Приватний дитячий садок LeapKids ретельно дотримується всіх норм і стандартів правильного збалансованого харчування для дітей дошкільного віку. Батьки, які залишають лише позитивні відгуки Ліпкідс, спокійні за харчування малюків у нашому дитячому садку!

Адже ми продумали все до дрібниць:
• збалансована дієта,
• 5-ти разове харчування,
• харчування з високоякісних екопродуктів і безлактозної молочної продукції,
• індивідуальний підхід до раціону кожного малюка,
• розроблено спеціальні герметичні термобокси для їжі.

При розробці меню використовується формула дитячої дієтології – співвідношення білків, жирів і вуглеводів – 1: 1: 4

Крім того, ми врахували всі особливості та потреби дитини в правильному та здоровому харчуванні для гармонійного розвитку та зросту! Ситий та задоволений малюк готовий до навчання, фізичним навантаженням, ігор і розваг з однолітками!

Важливо дотримуватися кількох основних принципів харчування дитини 3-7 років:
• Харчування має підтримувати організм дитини енергією для рухової, психічної активності,
• харчування повинно містити нутрієнти. Це органічні та неорганічні речовини, що входять до складу харчових продуктів (білки, жири, вуглеводи, вітаміни),
• харчування має бути різноманітним, для його збалансованості. Також необхідно враховувати індивідуальні особливості дітей, можливу непереносимість будь-яких продуктів і алергію,
• важливо ретельно дотримуватися технологій обробки продуктів, а також правил приготування їжі, повинні бути дотримані всі санітарні норми, де відбувається приготування їжі, терміни та умови зберігання продуктів.

Дитячий садок на Печерських Липках LeapKids пропонує для малюків 5-разове харчування з екопродуктів і безлактозної молочної продукції. Індивідуально, за необхідностю, передбачено безглютенове та вегетаріанське меню. Вся їжа для дітей готується на нашій кухні, яка обладнана за останніми технологіями, з дотриманням усіх санітарних норм і вимог, з висококваліфікованим персоналом. Після того, як їжа готова до вживання, її складають в спеціальні герметичні термобокси, індивідуальні для кожного малюка. Дитина отримує бокс з корисною та збалансованою їжею 5 раз на день, що дає малюкові можливість бути активним протягом цілого дня!

Важлива інформація для батьків!
Дуже важливо, щоб батьки також стежили за правильним харчуванням дитини поза межами дитячого дошкільного закладу. Адже деякі продукти вкрай небажані в раціоні дитини дошкільного віку.

Не рекомендуються:
• Копчені ковбаси, жирні сорти м’яса,
• консерви,
• чіпси, сухарики,
• деякі спеції: перець, майонез, гірчиця, гострі приправи та соуси.

Дієтолог дитячого садочку на Печерську Академія Щастя LeapKids залюбки дасть вичерпні відповіді на всі запитання батьків щодо правильного збалансованого харчування малюків, порадить, як розробити раціон харчування вашої дитини в домашніх умовах.

Як і будь-хто з працівників адміністрації закладу і директор Ліпкідз Хонората Маслов (Honorata Maslov) завжди відкриті до діалогу. 

назад