Особливості дітей дошкільного віку: чому саме дитячий садок на Печерських Липках?

Коли в родині з’являється дитина, життя батьків кардинально змінюється, з’являється хвилювання і відповідальність за майбутнє малюка. Адже так хочеться дати дитині все необхідне для щасливого дитинства. Вчасно розкрити його таланти, заохочувати до навчання, але не забирати прекрасні миті дитинства. І саме тоді на допомогу батькам приходить дитячий сад. Тому так важливо не помилитися у виборі хорошого дитячого дошкільного закладу, де професіонали своєї справи допомогли б знайти золоту середину в гармонійному вихованні дитини, максимально розкрити всі таланти і можливості дитини для його успішного майбутнього.

Особливості розвитку дітей дошкільного віку

Важливо знати, що протягом усього періоду дошкільного дитинства (від 3 до 7 років) у дитини починається інтенсивний ріст організму, малюк активно починає освоювати нові форми соціального досвіду в результаті виховання і навчання.

Крім того, у дитини з’являються перші елементарні обов’язки (ходити на горщик, самостійно одягатися, спільно з іншими дітьми виконувати завдання і вправи). Вона починає взаємодіяти з дорослими, в цей період важливо не просто навчити дитину корисні навички, а й виконувати дії разом в ігровій формі. Так, поступово спільні ігри переходять в самостійне виконання дитиною прохань дорослих. Також, в ранньому віці діти із задоволенням спілкуються з однолітками, тому перебування дитини в колективі позитивно впливає на її розвиток і соціалізацію.

Діти дошкільного віку легко засвоюють нові знання, вміння і навички, оскільки процес навчання проходить послідовно від елементарно до складнішого. Дітки вчаться розрізняти предмети, виділяти їх характерні ознаки, групують предмети, заучують напам’ять віршики, перераховують предмети, малюють, вивчають абетку, читають по складах, ліплять, слухають музику, співають тощо.

Так, з часом, у дитини накопичуються певні уявлення про ті чи інші предмети та явища, вона опановує здатність порівнювати, розрізняти форми предметів, кольору, розміри, їх розташування в просторі, звуки тощо. Тому в цей період батькам слід бути особливо уважними і приділяти дітям достатньо уваги. Це період нескінченної дитячої фантазії і нескінченних питань.

У цей час дуже важливо, щоб дитина усвідомлювала, що процес навчання чомусь новому – дуже цікавий і захоплюючий період, який забезпечує дитячий садок на Печерську.

На відміну від дитячих розважальних комплексів, приватний дитячий сад – це місце, де дитина звикає до розпорядку дня, де все продумано до дрібниць: час для навчання та ігор, правильне харчування, сон і фізичні вправи – все за розкладом. Все для того, щоб дитина відчувала себе комфортно, не перевтомлювалася і зберігала інтерес до всіх процесів навчання.

Академія Щастя LeapKids (приватний дитячий сад Київ) є беззаперечним лідером серед дошкільних навчальних закладів міста щодо впровадження та використання інноваційних технологій. Ми допоможемо Вам в побудові гармонійного виховання вашої дитини. Будівля й інтер’єр з еко матеріалів, 5-ти разове харчування «а ля карт» на основі біопродуктів, висококваліфікований персонал і індивідуальний підхід до кожної дитини, безпека перебування (охорона, відеокамери) гарантують, що Ваша дитина буде забезпечена всім необхідним для гармонійного розвитку.

Крім того, ми використовуємо різні методики, серед яких: двумовний простір за підтримки програм і фахівців Британської Ради, 12 тематичних майданчиків для системних творчих завдань в різних видах дитячої діяльності. Саме тому, Ліпкідс відгуки – це позитивні батьківські рекомендації про виховання і розвиток дітей, які відвідують дитячий сад на Печерську.

Наші фахівці нададуть батькам вичерпні відповіді на будь-які питання, проконсультують, дадуть професійні консультації та поради.

Разом ми виховуємо нове сучасне покоління для щасливого майбутнього!

назад